RME Babyface Pro FS Ses Kartı (BabyfaceProFS)

Marka : RME
Fiyat : ₺29.095,97(KDV Dahil)
:

Satın alamHeyecan verici yeni Babyface Pro FS, geliştirilmiş sürücüleri ve ses devreleri ile RME'nin üstün işçiliğinin en taze ürünü olarak karşınızda. Yenilikçi enerji tasarruf teknolojileri seviyesi, gürültü ve distorsiyon seviyelerinin minimuma çekildiği Babyface Pro FS ile bulunduğunuz her yerde ve mekanda, özgürce ve dünya standartlarında kayıtlar yapmanız mümkün.

ADI-2 Serisi Kulaklık Gücü

TRS ve mini jak soketlerini paralel olarak sunan iki kulaklık çıkışı, düşük ve yüksek empedanslı kulaklıklarla mükemmel uyum sağlamak için tamamen ayrı sürücü aşamalarına sahiptir ve ne tür kulaklık kullanılırsa kullanılsın bozulmamış ses sonuçlarını garanti eder.

3.5 mm TRS telefonların çıkış gücü 90 mW'a çıkıyor. Her iki telefonun THD çıkışları 10 dB'ye kadar iyileştirildi. ve şimdi ADI-2 Pro ile aynı çıkış op-amp'lerini kullanıyor. Son olarak 3.5 mm TRS'nin çıkış empedansı 2 Ohm'dan 0.1 Ohm'a düşürüldü.

Tam aralıkta yakalama - İyileştirilmiş Mikrofon ve Line Girişleri

Ana G/Ç RME için, gövdeye sorunsuz bir şekilde entegre olan ve yerden tasarruf sağlayan bir XLR soketi tasarladı. Dijital olarak kontrol edilen iki ön amplifikatör, ayrı ayrı değiştirilebilir 48V fantom gücü sağlar. Bu devreler, röle tahrikli bir PAD dahil olmak üzere 1 dB'lik adımlarla ayarlanabilen 76 dB'lik bir kazanç aralığına sahiptir, bu da olağanüstü EIN (Eşdeğer Giriş Gürültüsü) performansının yanı sıra line aşırı yük koruması ve en düşük seviyeli mikrofonlar için bile yeterli kazanç sağlar.

Babyface Pro'nun inanılmaz derecede verimli tasarımı neredeyse hiçbir zaman harici bir güç kaynağı gerektirmez - USB 3 veri yolu gücünde ve ayrıca çoğu USB 2 bağlantı noktasında herhangi bir teknik özellikte bozulma olmadan mükemmel şekilde kararlıdır. Bu, bir çift favori kondenser mikrofonunuzla bile mobil kayıt için mükemmel olmasını sağlar.

Kapsamlı özellik seti, optik TOSLINK I/O ile devam ediyor; 192 kHz'e kadar olan oturumlar için SMUX destekli bir ADAT bağlantı noktası veya SPDIF olarak kullanın. Harici bir ADAT dönüştürücü ile birlikte Babyface Pro, 12 analog girişi ve 12 çıkışı tam olarak destekler, bu da onu hem canlı hem de stüdyo çok kanallı uygulamalar için ideal hale getirir. Babyface Pro'nun 3 ve 4 numaralı jak girişlerine herhangi bir enstrüman, line veya yüksek empedans takabilirsiniz. Ek donanım gerekmeden gitarınızı hareket halindeyken kaydedin. Birlikte verilen ara kablosu aracılığıyla MIDI I/O paketi tamamlar.

SteadyClock FS ile daha fazla profesyonel düzeyde performans

Dijital seste clock frekansı, ses bitleri ile zaman referansı arasındaki korelasyonu yarattığı için önemli bir faktördür. Ne yazık ki, clock frekansı her zaman istendiği kadar kararlı değildir. Babyface Pro FS, en düşük jitter ve en yüksek jitter bağışıklığı için ADI-2 Pro FS'de olduğu gibi tam SteadyClock FS devresini sunar . Tüm clock modlarında mükemmel performans ve miksinizi olduğu gibi duymak için Yüksek Kaliteli Analog Dönüştürme. RME ürünlerinde dijital format dönüştürme, herhangi bir kayıp veya bozulma olmadan yapılır ve SteadyClock FS, sonik görüntünüzün asla bozulma yaşamamasını sağlar. Bu, ses sahnesinin daha fazla derinliğe ve netliğe sahip olması nedeniyle kayıtları ve miksleri optimize etmeye yardımcı olur.

TotalMix FX ve TotalMix Remote ile Miksleme ve Yönlendirme

En yeni RME arabirimlerinin tümü gibi, Babyface Pro FS de güçlü dijital gerçek zamanlı mikser TotalMix FX'i içerir. Giriş ve oynatma kanallarının tüm fiziksel çıkışlara tamamen bağımsız yönlendirilmesine ve karıştırılmasına izin verir. Bağımsız stereo alt karışımlar ve kapsamlı bir Kontrol Odası bölümü, rakipsiz izleme yetenekleri ve eşsiz yönlendirme esnekliği sunar.

Babyface Pro FS , Windows ve Mac OS X için mevcut olan RME'nin TotalMix FX'i ile birlikte gelir . Bir iOS versiyonu da mevcuttur. Bu inanılmaz derecede çok yönlü yazılım, Babyface Pro'yu her durumda kullanmanızı sağlar. Örneğin gitarınızı ve vokallerinizi kulaklıklara mikslemeniz hiç bu kadar kolay olmamıştı. FPGA tabanlı DSP mikser, tüm giriş ve çıkışlara esnek, 3 bantlı bir parametrik ekolayzır ekler. Reverb ve delay FX de mevcuttur.

Ayrıca RME'nin en yeni yazılımı TotalMix Remote, iOS, PC veya Mac üzerinden uzaktan kontrol sağlayarak Babyface Pro FS'nin gücünü artırır. Basit bir kurulum süreci ile – sadece TotalMix Remote ile kontrol etmek istediğiniz bilgisayarın IP adresini girin ve başlayın – kullanıcılar, tabletleriyle stüdyoda dolaşırken bir ana sistem üzerinde TotalMix FX'in herhangi bir yönünü hızlı bir şekilde ayarlayabilir veya tesisin başka bir yerinde bulunan bir kontrol odasından.

* Ürünlerin kutusu üzerindeki vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı