Nux Trident Gitar Efekt Prosesörü (NME-5)

Marka : Nux
Fiyat : ₺15.503,94(KDV Dahil)
:

Nux Trident Gitar Efekt Prosesörü


Nostalji ve Nüans Tonları. TRIDENT'le tanışın!Canlı uygulamalar için mükemmel olan TRIDENT, çok sayıda I/O seçeneği sunar. Harici efektler için SEND/RETURN efekt döngüsü, PA sistemine 2 dengeli XLR çıkışı, izleme için PHONES çıkışı, EXP. Bir ifade pedalı, MASTER VOL potu ve MIDI IN / OUT eklemek için PEDAL girişi.

Bir tank gibi inşa edildi!

TRIDENT, tek parça döküm alüminyum kasa kullanır; sağlam, dayanıklı ve canlı performans için üretilmiştir.
Birinci Sınıf Amfi Modellemesi


TRIDENT, yeni güncellenen ikonik TSAC-4K Amp Modellememizi (Beyaz Kutu Fiziksel Modelleme algoritması) içerir. TSAC-4K Amp Modelleme algoritması önceki sürümlere göre iki kat daha karmaşıktır. Bu bizi, biri tüm efektleri, diğeri amfi modelleme algoritmasını idare eden 2 DSP'li yeni bir donanım platformu tasarlamaya yöneltti.

Ayrıca TRIDENT, düşük gürültü seviyeleriyle net bir ses elde etmek için birinci sınıf A/D ve D/A dönüştürücüler ve analog devreler kullanır.

Bu birinci sınıf amfi modelleme algoritması, özellikler ve işlevlerle tamamen yüklü olarak gelir. Tıpkı gerçek muadilleri gibi, dahil edilen 27 amplifikatörde HIGH/LOW girişler ve 4 farklı kombinasyonda giriş seçeneği bulunur.En Popüler Kabin Simülasyonları...


TRIDENT güçlü bir IR yükleyicidir ve 1024 örnek çözünürlükte 27 Kabin IR içerir. IR low cut / high cut / level ayarlamak için 4 mikrofonla (her biri 3 konum) kabin tonunuza ince ayar yapın.


Son olarak IR kitaplığınızı 3. taraf IR'ler ve 32 ek yuvayla genişletin. Trident™ düzenleme yazılımı IR formatını PC'nizde veya Mac'inizde otomatik olarak dönüştürecektir.
Güçlü Bir Stüdyo Cihazı!

TRIDENT aynı zamanda güçlü bir stüdyo cihazıdır ve gitar için mükemmel bir USB-C Ses Kartıdır.

Patch leri düzenlemek ve USB yönlendirmesini ayarlamak için Trident Editor™'ı ürün sayfasından indirebilirsiniz. TRIDENT parçalarınızı favori DAW'ınıza kaydedin veya önceden kaydettiğiniz ses parçalarına yeni bir hayat vermek için onu yeniden amplifikatör cihazı olarak kullanın.

Dikkat!!
Size en iyi USB Akışı dinamik aralığını sunmak için TRIDENT, bilgisayarın ses düzeyini kontrol etmez.

TRIDENT'i USB ses kartı olarak kullanırken, bilgisayarınızın ses düzeyini "minimum"dan istediğiniz ses düzeyine ayarlamayı unutmayın.
USB Bağlantı Noktası: Ürün yazılımı güncellemeleri, USB ses kaydı veya Trident™ düzenleme yazılımı düzenlemesi için USB kablosunu bilgisayarınıza bağlayın.

Not: USB kablosunu bilgisayara bağlayın ve TRIDENT'i açmak için UP & REVERB ayak düğmelerini basılı tutun, ardından donanım yazılımı güncellemesi yapmak için DFU (Cihaz Firmware Güncellemesi) moduna girebilirsiniz.
Daha fazla ayrıntı için lütfen ürün sayfasını ziyaret ederek cihaz yazılımı güncelleme kılavuzunu kontrol edin ve en yeni cihaz yazılımı ve Trident™ düzenleme yazılımını indirin.

1/8" MIDI IN / OUT Jakı: Ürün kutusundaki 1/8" ila 5 pinli MIDI adaptörleriyle harici bir MIDI cihazını buraya bağlayın.Not: Buraya bir ses cihazı bağlamayın. Bunu yapmak arızalara neden olacaktır.


MASTER VOL Pot: MASTER VOL potansı genel çıkış seviyesini ayarlar.


1/4" SEND/RETURN : Harici pedalları SEND/RETURN ' e bağlayın. SEND empedansı: 1K Ω. RETURN empedansı: 100K Ω.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı