Nux NDL-5 JTC Drum & Loop Pro Dual Switch Looper Pedalı (NDL-5)

Marka : Nux
Fiyat : ₺6.715,54(KDV Dahil)
:

JTC Drum & Loop PRO (NDL-5) Looper Pedalı

Yüksek Kaliteli Kayıt ve Geniş Depolama

JTC Pro, basitleştirilmiş kontrollere sahip gelişmiş bir pedaldır. 6 saat kayıt imkanı ve 256 döngü parça kapasitesi vardır. Ses kayıt kalitesi 24-bit ve 44.1 kHz örnekleme hızındadır.

Çift Switch Kontrol

Döngü ve Ritim kontrolleri ayrı ayrıdır. Sol ayak pedalı (döngü) kayıt ve overdub kontrol eder ve Start / stop kaydedilen döngü parçalarını çalar. Ayrıca tempo kontrolü ile bir parçayı kaydetmeden önce sol ayak pedalına dokunarak davul hızını ayarlayabilirsiniz.

Lopper Kontrol

JTC Pro üzerinde 2 farklı döngü kayıt işlevi vardır; Kaydet ve Oynat (RP) / Kaydet ve Overdub (RD)

Üst Seviye Davul Sesi - Akıllı Ataklar

Sağ foot switch (RHYTHM) davulu kontrol eder ve performans sırasında davul atakları ekler. Davul partisyonu çalarken, bir atak eklemek için RHYTHM düğmesine basın, mevcut ölçünün sonuna kadar çalacaktır. En uzun davul döngüsü bir ölçüdür (4/4 veya 3/4 ritimlere bağlı olarak). 3. vuruşta sağ foot switche basarsanız, bu davul atağı sadece 2 beat olacaktır. Pop, Rock, Blues, Metal ve 3/4, 4/4 vuruşlu diğer stiller dahil olmak üzere 40 farklı davul ritmi ve atak vardır.

START / STOP Modu

Performansınız sırazında, oluşturduğunuz jam'in düzenlenmiş bir şarkı gibi planlamak için çok kullanışlı Start / Stop modları vardır. 2 Başlatma 3 Durdurma modu bulunur. Bir track kaydettikten sonra, Loop düğmesine iki kez bastıktan sonra durdurmak istediğiniz yolu seçmek için Stop Modes butonuna basabilirsiniz. One Shot modu, yüklenen herhangi bir back-track'i döngü olmadan çalmak için çok kullanışlıdır. Eşlik etmek istediğiniz şarkıyı veya parçayı 24bit 44,1kHz Stereo Wave (.wav) formatında yükleyebilirsiniz.

Normal Kayıt

Klasik Başlat ve Oynat eylemi. Döngü anahtarına bastığınızda JTC Pro kayıt etmeye başlayacaktır.

Otomatik Kayıt

Bu modda, Loop Switchine bastığınızda, JTC Pro kayıt için beklemede olacaktır. Ve gelen ilk ses sinyaliyle hemen kayıt etmeye başlayacaktır. İstediğiniz kaydı yaptıktan sonra, Loop switchine iki kez bastıktan sonra durdurmak istediğiniz yolu seçmek için Stop Modları düğmesine basabilirsiniz:.

Normal Stop

Hemen durdurma modu.

Fine Stop

Pharse loop bittiği zaman durdurma modu.

Fade Out

Parça sesi 10 saniye içinde yavaşça 0'a düşürülür ve sonra durma modu.

TEKNİK ÖZELLİKLER

KAYIT SÜRESİ

6 Saat'e Kadar

HAFIZA

256 Adet

RİTİMLER

25x 4/4 - 10x 3/4 - 5 Suffle

FREKANS TEPKİSİ

20Hz~20kHz - ±1dB

TEMPO

40-240

BOYUTLAR

105(U)X115(G)X57(Y)mm - 425gr

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı