Nux Migthy Lite BT Elektro Gitar Amfisi (NUXMIGHTYLBTOut)

Marka : Nux
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺2.398,29(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.045,00(KDV Dahil)
:
Ürün deneme amaçlı açılıp bakılmıştır sıfır faturalı ve 2 yıl garantili üründür.
Mighty Lite BT Masaüstü Gitar Amfisi

NUX Mighty Lite BT mini sınıf amplifikatörler için yeni bir standarttır. Hafif ve tam anlamıyla küçük, hepsi bir arada taşınabilir gitar amfisidir. Evinizde herhangi bir odada kullanabileceğiniz, bir masaya koyabileceğiniz veya istediğiniz yere götürebileceğiniz ve pille veya USB'den güç alarak çalışan düşük wattlı bir amfidir. 3 kanal, dahili dijital reverb ve delay ve Nux kullanıcı dostu arayüz tasarımına sahiptir.

 

Clean, overdrive ve distortion kanalları vardır. Single coil veya humbucker manyetikli gitar ile, Pop, rock, blues ve metal ve daha fazlası gibi herhangi bir müzik tarzı ses oluşturmak için emrinizde...

 

 

Gitar tonunuzu dijital efektlerle geliştirin; Nux Mighty Lite BT'nin filtreleri ve dijital efektleri vardır. Kolayca amfi üzerinden Delay ve Reverb efektlerini kontrol edebilirsiniz. Mighty Lite BT mobil uygulaması ile daha fazla detaylı efektleri yönetebilirsiniz.

 

 

Bir davul ritmi seçin ve istediğiniz şekilde üzerine çalım. Pop, Metal, Blues, Country, Rock, Ballad, Funk, R n B ve Latin gibi farklı 9 davul ritim çeşidi vardır. Ayrıca pratik yapmak için de Metronom emrinizdedir. Davul hızını ayarlamak için Tempo tuşunu kullanabilirsiniz. Tap Tempo düğmesine 1,5 saniye basılı tutarak davul hızını veya davul temposunu değiştirebilirsiniz.

 

 

Nux Mighty Lite BT bir ultra-düşük watt multimedya masaüstü gitar amfisidir. 3.5 mm Aux veya Bluetooth bağlantısı üzerinden herhangi bir müzik çalar bağlayabilirsiniz.

 

 

Mighty Lite BT taşınabilir bir mini amfidir. Evde 9V güç adaptörü ile kullanabilirsiniz veya amfinizi istediğiniz yere götürebilirsiniz. Ayrıca 6 x AA boyutlu pil ile veya USB kablosu üzerinden güç alarak çalıştırabilirsiniz.

 

 

Bluetooth bağlantısı sadece müzik çalmak için değil, amfinizi cep telefonu uygulaması ile kontrol edebilmek için de işlev görmektedir. Amfi kanallarını değiştirebilir, seviye ve ton parametrelerini kontrol edebilirsiniz.

 

 

 

Android Kullanıcıları İçin;

 

Bluetooth üzerinden amfiye bağlanıp uygulama ile amfi ve müzik üzerindeki her şeyi kontrol edebilirsiniz.

 

Özellikler

 

  • 3 Watt Çıkış Gücü

  • 3 Kanal (Clean-Overdrive-Distortion)

  • 2 Dahili Efekt (Delay-Reverb)

  • 9 davul ritmi ve metronom

  • Tap Tempo kontrolü

  • Bluetooth bağlantısı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı