Nux MG-300 Elektro Gitar Prosesörü (MG-300)

Marka : Nux
Fiyat : ₺5.794,83(KDV Dahil)
:


Nux MG-300 Elektro Gitar ProsesörüPiyasadaki en iyi çoklu EFX. Hayalimiz, doğru fiyata kompakt ve çok yönlü bir multi-efx pedalı geliştirmekti. Hem yeni başlayanlar hem de çalışan müzisyenlerin uygun fiyata kompakt boyut ve harika ses aradığını anlıyoruz. Bu büyük bir meydan okumaydı ve bunu başardığımızı söylemekten gurur duyuyoruz!

Ön Efektler

NUX TSAC-HD Teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

Hepimiz dijital efekt öncesi pedalları deneyimledik - özellikle Overdrive.

Bu tür modelleyiciler, dinamik oynanabilirlik için olumsuz geri bildirim sağlamayan doğrusal algoritmayı kullandılar.

Aklınızı başınızdan alacak modelci NUX MG-300'e girin!

Ön efekt bloğu, gerçek analog overdrive / distorsiyon pedallarının muhteşem imza sesini güzel bir şekilde yeniden yaratır.WHITE-BOX Amfi Modelleme Algoritması

Amp Modelleyicideki en önemli bileşen nedir?

2010 yılında NUX, Amp Modelleme'yi tamamen yeni bir seviyeye getirmek amacıyla TSAC'ı (Analog Devrenin Gerçek Simülasyonu) tanıttı. DSP endüstrisi baş döndürücü bir hızla gelişiyor ve buna ayak uydurmak zor olabilir. Fractal® AXE-FX gibi bir ürünün, Amp Modellemesini yapmak için yüksek çözünürlüklü bir TSAC (White-Box) algoritması kullanma öngörüsüne sahip olmasından çok etkilendik. Bu yüzden not aldık ve TSAC-HD ile uygun fiyatlı bir modelleyici geliştirmeye başladık.

"Kaostan ilhan çıkar" kavramı, analog devre için mükemmel bir şekilde geçerlidir. Düğmeyi değiştirdiğinizde, diğer parametrelerin yanı sıra kendisini de etkiler. Doğrusal bir dijital sistem için parametre bağımsızdır. White-Box algoritması, adım adım gerçek negatif geri bildirim sunar. NUX TSAC-HD, çoğu gitaristin gerçek bir lambalı amplifikatörde tercih ettiği çalınabilirliğin aynısını sunar.

Çok yüksek fiyatlı bir ürün oluşturmak kolaydır. Uygun fiyatlı bir ürün inşa etme sanatı gerçek bir meydan okumadır. MG-300'ü, yalnızca bu özel DSP platformuna uyması için değil, aynı zamanda genel olarak çoklu EFX platformuna hakim olması için basit bir yüksek performanslı algoritma ile fiyatlandırdık.


Impulse Response


NUX, Impulse Response teknolojisi ile tanınır. IR kullanmak, günümüzde kabin simülasyonu yapmanın en popüler yoludur. Neden? Niye ? Çünkü ses, geleneksel kabin simülasyonuna kıyasla gözle görülür şekilde daha gerçekçi.

NUX QuickTone düzenleme yazılımını kullanarak 3. taraf IR dosyalarını yükleyebilirsiniz. ( MG-300, 48kHz wav formatını destekler. ) Dahili 25 kabinli IR'ler, yeni başlayanların çoklu efekt deneyimine hızlı ve kolay bir şekilde atlamalarını sağlamak için 4 klasik mikrofonu 3 konumla birleştirir.


Efektler
Jam, Looper ve Davul Ritimleri

MG-300, popüler NUX Loop Core Stompbox'tan ve daha sonra JTC Pro Drum & Loop'tan türetilen çığır açan bir teknoloji olan Rhythm ile NUX Phrase Loop Senkronizasyonunu destekler. MG-300'de 8 ritim stili vardır, her stilde 7 farklı vuruş vardır. Ritmi çalabilir ve ardından döngünüzü kaydedebilirsiniz.
QuickTone Editör Yazılımı ve USB Kayıt

USB Kayıt için, I/O Tampon Boyutunu 128 Örnek olarak ayarlamanızı öneririz.


Teknik Özellikler

TSAC-HD Ön Efektleri ve Amfi Modelleme, gerçekçi bir his ve çalınabilirlik sunar.
Core-Image Post-Efektleri size stüdyo ses kalitesi sunar.
Yamaları hızlı bir şekilde seçmek ve değiştirmek için Quick Tone™ Düzenleme Yazılımı.
Ses yeteneğini genişletmek için 3. taraf IR'leri yükleyin.
Yönlendirme kurulumu ile kayıt arayüzü için USB ses akışı.
Canlı uygulamada hızlı ayarlamalar için Global 3 bant EQ.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı