Nux Mighty 20BT Elektro Gitar Amfisi

Fiyat : ₺4.786,04(KDV Dahil)
:Nux Mighty 20 BT 20 Watt Modelling Gitar Amfisi

İçerisinde bir çok gitar ampli modellerini barındıran yapısı ile çok kullanışlıdır.Farklı sesleri elde edebilmek artık çok kolay
Mighty 20 BT'nin 4 kanalı vardır ve her kanal iyi bilinen amplifikatörlerin karakteristik seslerinden birini sunar. Kısacası, içinde 8 farklı amfi vardır.

9 Farklı Efekt
Aynı anda 3 farklı efekti kullanabilirsiniz, Modulation, Delay, Reverb çeşitleri...

Efekt DetaylarıTap Tempo
Delay efekt hızını Tap Tempo tuşu ile ayarlayabilirsiniz.


Kolay Kullanışlı Arabirim
Amfi modelleri, dijital efektler ve diğer tüm fonksiyonlar Mighty 20 BT'nin kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca ayarlanabilir.
Farklı müzik stilleri için ayarları kaydedebilirsiniz ve tek bir tuş ile her zaman çağırabilirsiniz. Nux Mighty 20 BT dijital modelleme amplisinde hassas bir tuner ve 3 bant ekolayzır mevcuttur. Amfide hem kulaklık çıkışı hem de bir aux girişi vardır.NUX Mighty Uygulaması
Cep telefonunuzu Bluetooth üzerinden Mighty 20 BT'ye bağlayabilir ve en sevdiğiniz müzikle birlikte gitar çalabilirsiniz.
Akıllı telefon ile Mighty 20 BT amplifikatör kontrol etmek için geliştirilen mobil uygulama ile amfi kanallarını değiştirebilir, seviye ve ton parametrelerini kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir efekti seçin ve parametreleri ayarlayın. Her şeyi kontrol edebilirsiniz.Android Kullanıcıları İçin; Bluetooth üzerinden amfiye bağlanıp uygulama ile amfi ve müzik üzerindeki her şeyi kontrol edebilirsiniz.


Özellikler

20 Watt Çıkış Gücü
1x8 - inç hoparlör
4 Kanal (Clean, Overdrive, Metal, Lead) her kanalda 2 Preset
Drive ve seviye kontrolleri, 3 - kanal EQ (Bas-Mid-Tiz)
18 farklı efekt (Chorus, Phaser, Tremolo, Vibe, Delay ve Reverb)
3 Reverb ve 3 Delay türleri
Aynı anda 3 efekt etkinleştirilebilir (Mod-Delay-Reverb)
Tap Tempo
3.5 mm AUX girişi, Kulaklık çıkışı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı