Focal Alpha Evo 50 Stüdyo Monitörü (Tek) (ALPHA EVO 50)

Marka : FOCAL
Fiyat : ₺11.810,85(KDV Dahil)
:

Güncel Stok Durumu Öğrenmek için Sipariş Vermeden Önce Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz!!! 

Eşsiz Tasarım

Alpha 50 Evo tasarımı, stüdyo izlemede en son teknolojiyi geliştirmek için son teknolojik malzeme ve mühendislikten yararlanır. Bu kompakt aktif 2 yollu monitör, Focal'ın Saint-Étienne, Fransa'daki tesisinde geliştirilmiş ve el yapımı bir Slatefiber konili 1 inçlik bir alüminyum tweeter ve 5 inçlik bir woofer kullanır. 50 watt optimize edilmiş D Sınıfı çift amplifikasyon ile güçlendirilen ve düz ton dengesi ve olağanüstü dinamik aralık sağlamak üzere tasarlanan Alpha 50 Evo, önceki nesil Alpha monitörlere göre daha iyi performans için sıfırdan tasarlanmıştır. Focal Alpha 50 Evo, modern üretim ortamınızı tamamlayacak ve birinci sınıf sonuçlar üretmek için ihtiyaç duyduğunuz dürüst, doğru izlemeyi sağlayacak çok yönlü, sağlam bir hoparlör sistemidir.

Kusursuz Performans İçin Yenilendi

Alpha 50 Evo'nun kalbinde yeni Slatefiber LF sürücüsü var. Koni için kullanılan Slatefiber malzemenin benzersiz özellikleri, Alpha 50 Evo'nun önceki Alpha serisine kıyasla düşük frekans uzantısını, dinamik aralığını ve saf etkisini önemli ölçüde iyileştirdi. Ek olarak, 1 inçlik alüminyum ters çevrilmiş kubbe tweeter, oynatma materyalindeki en küçük nüansları kesin bir hassasiyetle iletmek için güncellendi. Birçok yüksek tanımlı tweeter tasarımıyla ilişkili bir sertlik veya dinleme yorgunluğu olmadan.

Alpha Evo'ya Güvenin

Genişletilmiş frekans tepkisi ve hassas görüntüleme ile Focal'ın Alpha 50 Evo 2 yönlü aktif stüdyo monitörü, ses sinyalinizi hatasız bir doğrulukla yeniden üretmek için tasarlanmıştır. Ancak etkileyici performansının ötesinde, bu monitör stüdyonuza esnek ve sorunsuz entegrasyon için tasarlanmıştır. Alpha 50 Evo, sistemi herhangi bir akustik ortam için optimize etmek için arka panel HF/LF raflarına sahiptir; ve dengeli XLR, TRS ve dengesiz RCA girişlerine ek olarak, Focal'ın 30 dakikalık hareketsizlikten sonra gücü kesen otomatik bekleme modunun enerji tasarrufu kolaylığını sunar.

Genel Özellikler

 • Optimize edilmiş LF uzantısı, dinamik aralık ve tam etki
 • Frekans yanıtı: 45Hz–22kHz (+/- 3dB)
 • Maksimum SPL: 101dB SPL (tepe @ 1 m)
 • Orta/düşük frekanslı amplifikatör: 30W, D Sınıfı
 • Yüksek frekanslı amplifikatör: 20W, D Sınıfı
 • Oda boyunca doğru ses için geniş dağılım
 • HF/LF rafları, sistemi her türlü akustik ortam için optimize eder
  Fransa'da el yapımı arduvaz koni: sonik tarafsızlık, bozulma yok
  Hem düşük hem de yüksek ses seviyesinde aynı ton dengesi
  3 adede kadar ses kaynağı bağlayın
 • Dengeli XLR, TRS ve dengesiz RCA girişleri
  15 dakika işlem yapılmadığında otomatik bekleme modu
  Koruyucu ızgaralar dahildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı